O Blogu

Nazywam się Natalia Wiszniewska. Z zawodu jestem dziennikarką, na co dzień żoną i mamą trójki dzieci. W wolnych chwilach gotuję, czytam i piszę o kuchni i gotowaniu. Lubię tworzyć przepisy, ale też zgłębiać tajniki dawnej kuchni i dzielić się jej sekretami.

Blog WISZNIÓWKA powstał w lutym 2013 roku z myślą o archiwizacji ciekawych przepisów oraz pomysłów, na które wpadam w kuchni i o których szybko zapominam, bo przychodzą nowe. Preferuję dania drobne, ale efektowne i zarazem tak proste w wykonaniu, że może je zrobić nawet dziecko. Z czasem blog ewoluował i stał się miejscem, w którym dzielę się swoimi doświadczeniami i pomysłami na to, jak przygotowywać posiłki dla dzieci, by były one zdrowe i zachęcające.

Jestem autorką programu „Niejadki i inne przypadki„, który możecie oglądać na antenie TVP ABC oraz książki „Jak karmić dzieci, by jadły chętnie i zdrowo”.

W swojej pracy wielokrotnie zetknęłam się z rodzicami dzieci, które nie chcą jeść. W większości są to rodzice aktywnie poszukujący pomysłów na zmianę tej trudnej sytuacji i jednocześnie nie mający wiedzy, skąd ten problem się wziął. Dlaczego dzieci nie chcą jeść? Odpowiedzi może być mnóstwo i na tym blogu staram się podpowiadać, gdzie szukać odpowiedzi. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem w temacie karmienia dzieci i staram się inspirować do wprowadzania na domowe stoły dań, które są zdrowe, a przy tym wyglądają atrakcyjnie dla dzieci i nie wymagają długiego czasu przygotowania.

Jestem wielbicielką wszelkiego rodzaju gadżetów kuchennych. Na moim blogu prezentuję ciekawe akcesoria i podpowiadam, kiedy i gdzie mogą mieć swoje zastosowanie.

Zapraszam do wspólnego, niczym nie skrępowanego szaleństwa kulinarnej wyobraźni!

Natalia Wiszniewska
Natalia Wiszniewska

 

Wszystkie zdjęcia na tym blogu są moją własnością i podlegają ochronie praw autorskich (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Kopiowanie bez zgody autora w jakimkolwiek celu jest zabronione.

Inspirowanie się przepisami z tego bloga jest wskazane :)Jeśli prowadzisz bloga kulinarnego i skorzystasz z mojego przepisu, nie zapomnij proszę napisać, skąd pochodzi przepis.

Skontakuj się ze mną drogą mailową: wiszniowka(et)wiszniowka.pl ,

lub za pomocą poniższego formularza:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Przepisz kod z obrazka

captcha

2 Replies to “O Blogu”

  1. Podoba mi się Twój wpis o sobie. Ja też najbardziej lubię tworzyć przepisy. A do trzeciego roku studiów byłam ponoć kulinarnym beztalenciem. Przeszkadzaczy mam dwóch, w wieku 9 i 5 lat. Starszy trochę zagląda do kuchni i chwali do babć i cioć, młodszy na razie poszukuje smaków.
    Pozdrawiam serdecznie 🙂

    1. Dzieki 🙂 Ja też mam dwoje, jest jeszcze młodszy braciszek, lat 1. W kuchni najbardziej lubi wyciągać gary z szuflady i walić nimi o podłogę. Fajnie, jak jeszcze jakaś metalowa pokrywka mu się nawinie.. 😉 Pozdrowienia dla całej Twojej drużyny 🙂

Dodaj komentarz