O Mnie

Cześć! Jak miło Cię gościć na moim blogu! 🙂 Jestem Natalia.

 Jest jedną z największych przyjemności w naszym życiu i nie pozwól, by ktoś ją Tobie odebrał 😉

Na moim blogu chciałabym wspólnie z Tobą odkrywać i poznawać na nowo codzienne posiłki, doceniać je i smakować. Odsłaniam przed Tobą tajniki prostej kuchni, bo w moim przekonaniu prostota jest tu kluczem do sukcesu.  Sprzyja poznawaniu na nowo smaków, kolorów i zapachów jedzenia.

Znajdziesz u mnie nieskomplikowane przepisy i rady, jak gotować, by nie tracić w kuchni zbyt wiele czasu, a posiłki były pyszne i wartościowe. Piszę również o tym, jak można uczyć dzieci delektowania się jedzeniem. Jak je karmić, by jedzenie nie było dla nich ani kartą przetargową w sporach z rodzicami, ani karą, tylko prawdziwą przyjemnością.

Tak na co dzień jestem typową mamą słoikową 😉 Mieszkam pod Warszawą, razem z mężem wychowujemy trójkę dzieci. Każdy nasz dzień obfituje w nowe, (nie)zwyczajne przygody . W tej naszej codzienności wyłapuję historie, którymi lubię się z Wami dzielić. Poznaję ciekawych ludzi, których chcę Wam tu przedstawiać.

W kuchni dużo gotuję i eksperymentuję, by na końcu w kółko przekonywać się o tym, że im prościej, tym lepiej 🙂

Z zawodu jestem dziennikarką. Z miłości do dzieci i do prostej kuchni napisałam scenariusz do programu Niejadki i inne przypadki,  który też poprowadziłam. Program ten możecie oglądać na antenie TVP ABC.  Jestem autorką książki  „Jak karmić dzieci, by jadły chętnie i zdrowo”,

Skontakuj się ze mną drogą mailową: wiszniowka(et)wiszniowka.pl ,

Dodaj komentarz