DOMOWA LUXSZEFOWA od lutego pojawi się na moim blogu. Kim ona jest?

Domowa Luks Szefowa potrafi ogarnąć dom i sprawić, że wszyscy są w nim szczęśliwi i najedzeni. Co ważne – ona sama też jest w nim szczęśliwa.

Ma kilka ważnych cech. Najważniejsza to multitasking – wykonuje w domu wiele zadań jednocześnie, przy tym nie boi się wyzwań: co rusz gasi jakieś pożary i łata dziury, by wszystko jakoś funkcjonowało. Nie zapomina też o sobie: ma czas na swoje pasje.

Jak każdy człowiek ma też swoje trudne momenty, ale stara się wychodzić z nich z podniesioną głową. Porażka to dla niej nie koniec świata, ale wartościowa lekcja na przyszłość.

Założę się, że w swoim otoczeniu masz takie kobiety. Być może obserwując je zastanawiasz się po cichu, jak one to wszystko ogarniają?! Właśnie na to pytanie postaram się odpowiedzieć.

W nowym cyklu na blogu chciałabym Wam przybliżyć sylwetki kobiet, które mimo ogromu zajęć w dniu codziennym w niezwykły sposób ogarniają rzeczywistość wokół siebie. Spotkania z nimi pozwoliły mi spojrzeć na tematy życia codziennego z innej perspektywy. Mam nadzieję, że spotkania te będą dla również Was inspirujące.

Jeśli czujesz, że domowe obowiązki rozjeżdżają Ci się na boki, domowa kuchnia nie zawsze działa, jakbyś tego chciała i nie masz pomysłu, jak to wszystko posklejać, poczytaj i zobacz, jak inne baby to robią ;). Może w tych historiach znajdziesz takie tricki i patenty, które będziesz mogła wdrożyć również u siebie.

Jeśli nie chcesz przegapić nowych treści, zapraszam cię na mój fanpage na Facebooku – kliknij i polub stronę. Tam informuję Was na bieżąco o wszystkich nowościach.