Dieta bezglutenowa i bez mleka krowiego wydaje Ci się skomplikowana? Nie wiesz, od czego zacząć? Zacznij od dobrych przepisów! 🙂


W tym e-booku znajdziesz 30 przepisów bez glutenu i laktozy, które pozwolą Ci gotować smacznie i zdrowo, bez względu na ograniczenia w diecie.

Cześć, mam na imię Natalia. Jestem mamą trójki dzieci, z których jedno w pewnym okresie życia musiało przejść na dietę bez glutenu i bez laktozy.

Pamiętam, jak to jest, gdy nie masz pojęcia, co ugotować czy upiec, bo musisz wykluczyć podstawowe produkty.

Być może Ty też czasem doświadczasz frustracji związanej z brakiem pomysłów na to, co gotować na diecie eliminacyjnej, dlatego przybywam z pomocą! Stworzyłam dla Ciebie tego e-booka, byś zawsze miała pod ręką sprawdzone przepisy.

E-book “Pyszne przepisy bez glutenu i bez laktozy” zawiera:

  • 10 przepisów na śniadania
  • 10 przepisów na obiady
  • 10 przepisów na słodkości

Przepisy te są dostosowane do naszych, polskich realiów – bazują na składnikach dostępnych w większości sklepów i są proste do wykonania.

Przepisy nie bazują na mącznych mieszankach, tylko na klasycznych mąkach.

Wszystkie przepisy są ilustrowane zdjęciami mojego autorstwa.

Nawet jeśli na co dzień nie jesteś na diecie eliminacyjnej, to ten e-book pomoże Ci wyjść poza utarte schematy gotowania i pozwoli urozmaicić dietę Twoich najbliższych.

Zajrzyj do środka e-booka:

Recenzja Beaty, mamy 2-letniej Igi:

Ze względu na dziecko musieliśmy odstawić na jakiś czas gluten i laktozę. Było nam ciężko, dopóki nie znalazłam tego e-booka. Genialny w swojej prostocie chleb z kaszy gryczanej, który robi się właściwie sam. A tortem truskawkowym zajadała się cała rodzina na moich urodzinach 🙂