fbpx

O Blogu

Cześć! Jak miło Cię gościć na moim blogu! 🙂

Natalia Wiszniewska

Nazywam się Natalia Wiszniewska. Prowadzę tego bloga od 2013 roku, ale gotowanie interesuje mnie od dzieciństwa. Pasją do gotowania zaraziła mnie babcia.

Jestem dziennikarką i w swojej pracy zaczęłam zgłębiać temat żywienia dzieci, a zwłaszcza tematu tzw. dzieci- niejadków, czyli takich, które na jedzenie patrzą z niechęcią. Poznałam wielu wspaniałych ekspertów karmienia oraz rodziny, które mierzą się z różnymi trudnościami w tym temacie. Owocem tych spotkań był program „Niejadki i inne przypadki”, do którego napisałam scenariusz i który prowadziłam.  Program miał emisję na antenie TVP ABC w latach 2014-2016.

Jestem także autorką książki pt. „Jak karmić dzieci, by jadły chętnie i zdrowo”, która ukazała się w 2017 roku, nakładem wydawnictwa Sensus. To poradnik dla rodziców, który jest efektem moich rozmów o  karmieniu dzieci z trzema ekspertkami: terapeutką karmienia, dietetyczką i psycholożką. W książce jest też sporo moich sprawdzonych przepisów.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci. Na co dzień gotuję zwyczajnie, najprościej. Próbuję zawsze znaleźć złoty środek, by potrawy były zdrowe i  by smakowały dzieciom. Chętnie dzielę się na blogu moimi przepisami, kulinarnymi poradami, spostrzeżeniami i rozmowami o kuchni z inspirującymi ludźmi.

Zapraszam Cię do poznawania na nowo dań, które być może znasz już od dawna i na które patrzysz niechętnie. Pokażę Ci je od innej strony. Moja kuchnia jest prosta, bo w moim przekonaniu prostota jest tu kluczem do sukcesu. Sprzyja poznawaniu na nowo smaków, kolorów i zapachów jedzenia.

Uważam, że dzieciom należy pokazywać kuchnię od pozytywnej strony. Kuchnia to wielki plac zabaw, który ma multum możliwości i milion rzeczy do odkrycia. Przy okazji pozwala oswoić się z jedzeniem. Dajmy dzieciom na to szansę!

Bardzo leży mi na sercu problem marnowania jedzenia i tej tematyce poświęcam ostatnio coraz więcej uwagi, co też ma swoje odbicie w treści mojego bloga.

Zapraszam Cię do mojego świata. Usiądź, rozgość się i poczytaj, a potem ugotujmy coś razem! 🙂

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz do mnie.

Kontakt: wiszniowka@wiszniowka.pl

Program „Niejadki i inne przypadki” TVP ABC – autorka scenariusza i prowadząca.

jak karmic dzieci by jadly chetnie i zdrowo

Książka „Jak karmić dzieci, by jadły chętnie i zdrowo”.

Obserwuj mnie na Instagramie

Newsletter Wiszniówki

Zapisz się, by otrzymywać najciekawsze przepisy i artykuły z bloga prosto do Twojej skrzynki: