O Mnie

Cześć! Jak miło Cię gościć na moim blogu! 🙂

Natalia Wiszniewska

Jestem Natalia. Prowadzę tego bloga od 2013 roku, ale gotowanie interesuje mnie od dzieciństwa. Pasją do gotowania zaraziła mnie babcia.

Jestem dziennikarką, ale też mamą, dlatego szczególnie lubię gotować z dziećmi i dla dzieci.

W swojej pracy miałam okazję poznać zarówno ekspertów od karmienia dzieci, jak i rodziny, które mierzą się z różnymi trudnościami w tym temacie. Owocem tych spotkań był program „Niejadki i inne przypadki”, do którego napisałam scenariusz i który prowadziłam. Program miał emisję na antenie TVP ABC w latach 2014-2016.

Jestem także autorką książki pt. „Jak karmić dzieci, by jadły chętnie i zdrowo”, która ukazała się w 2017 roku, nakładem wydawnictwa Sensus. To poradnik dla rodziców, który jest efektem moich rozmów o  karmieniu dzieci z trzema ekspertkami: terapeutką karmienia, dietetyczką i psycholożką. W książce jest też sporo moich sprawdzonych przepisów.

Na co dzień gotuję zwyczajnie, najprościej. Staram się gotować tak, by potrawy były zdrowe i  by smakowały dzieciom, a przy tym nie były zbytnio czasochłonne. Chętnie dzielę się na blogu moimi przepisami, kulinarnymi poradami, spostrzeżeniami, fajnymi książkami oraz rozmowami z inspirującymi ludźmi.

Zapraszam Cię do mojej kuchni! 🙂

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz do mnie.

Kontakt: wiszniowka@wiszniowka.pl

Program „Niejadki i inne przypadki” TVP ABC – autorka scenariusza i prowadząca.

jak karmic dzieci by jadly chetnie i zdrowo

Książka „Jak karmić dzieci, by jadły chętnie i zdrowo”.

Obserwuj mnie na Instagramie