Cześć! Jak miło Cię gościć na moim blogu! 🙂

 

Mam na imię Natalia. Z zawodu jestem dziennikarką, przede wszystkim jednak jestem mamą trójki dzieci, z których każde ma inne upodobania smakowe.

Poprzez moje przepisy i artykuły na blogu pokazuję, jak małymi krokami dojść do wielkich zmian w kuchni, w sposobie gotowania i odżywiania się całej rodziny. Szczególnie mocno koncentruję się na temacie żywienia dzieci.

W swojej pracy dziennikarskiej miałam okazję poznać zarówno ekspertów od karmienia dzieci, jak i rodziny, które mierzą się z różnymi trudnościami w tym temacie. Owocem tych spotkań był program “Niejadki i inne przypadki”, do którego napisałam scenariusz i który prowadziłam. Program miał emisję na antenie TVP ABC w latach 2014-2016.

Jestem także autorką książki pt. “Jak karmić dzieci, by jadły chętnie i zdrowo”, która ukazała się w 2017 roku, nakładem wydawnictwa Sensus. To poradnik dla rodziców, który jest efektem moich rozmów o  karmieniu dzieci z trzema ekspertkami: terapeutką karmienia, dietetyczką i psycholożką. W książce jest też sporo moich sprawdzonych przepisów.

Na blogu chętnie dzielę się przepisami, kulinarnymi poradami, spostrzeżeniami, fajnymi książkami oraz rozmowami z inspirującymi ludźmi.

Zapraszam Cię do mojej kuchni! 🙂

Program “Niejadki i inne przypadki” TVP ABC 

 

Książka “Jak karmić dzieci, by jadły chętnie i zdrowo”.

Pobierz bezpłatny PDF z przepisami na słodkości bezglutenowe