O Mnie

Cześć! Jak miło Cię gościć na moim blogu! 🙂

Natalia Wiszniewska

Jestem pracującą mamą. Nie mam zbyt wiele czasu na gotowanie, jednak robię to, bo kocham karmić ludzi.  Z uwagi na pędzące życie podejrzewam, że nikt z nas nie ma za wiele czasu, dlatego na moim blogu znajdziesz przepisy na szybkie i proste dania, które smakują zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Zapraszam Cię do poznawania na nowo dań, które być może znasz już od dawna i które wydają Ci się nudne. Pokażę Ci je od innej strony. Odsłaniam przed Tobą tajniki prostej kuchni, bo w moim przekonaniu prostota jest tu kluczem do sukcesu. Sprzyja poznawaniu na nowo smaków, kolorów i zapachów jedzenia.

Uważam, że dzieciom należy pokazywać kuchnię od pozytywnej strony. Karmienie dzieci nie powinno być nacechowane przemocą (czyt. wciskaniem jedzenia), ale inspiracją. Kuchnia to wielki plac zabaw, który ma multum możliwości i milion rzeczy do odkrycia. Przy okazji pozwala oswoić się z jedzeniem. Dajmy dzieciom na to szansę!

Bardzo leży mi na sercu problem marnowania jedzenia i tej tematyce poświęcam ostatnio coraz więcej uwagi, co też ma swoje odbicie w treści mojego bloga.

Zapraszam Cię do mojego świata. Usiądź, rozgość się i poczytaj, a potem ugotujmy coś razem! 🙂

Skontakuj się ze mną drogą mailową: wiszniowka(et)wiszniowka.pl 

 

MOJE PROJEKTY:

Program „Niejadki i inne przypadki” TVP ABC – autorka scenariusza i prowadząca.

 

Książka „Jak karmić dzieci, by jadły chętnie i zdrowo”.

jak karmic dzieci by jadly chetnie i zdrowo

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz