fbpx

O Blogu

Cześć! Jak miło Cię gościć na moim blogu! 🙂

Natalia Wiszniewska

Nie jestem zawodową szefową kuchni. Jestem mamą trójki dzieci, gotuję zwyczajnie, najprościej, ale staram się robić to zdrowo. Próbuję zawsze znaleźć złoty środek, by potrawy były zdrowe i do tego by smakowały dzieciom. To trudna sztuka, ale z czasem umiem ją coraz lepiej. Chętnie podzielę się z Tobą moimi przepisami, kulinarnymi poradami, spostrzeżeniami i rozmowami o kuchni z inspirującymi ludźmi.

Zapraszam Cię do poznawania na nowo dań, które być może znasz już od dawna i na które patrzysz niechętnie. Pokażę Ci je od innej strony. Moja kuchnia jest prosta, bo w moim przekonaniu prostota jest tu kluczem do sukcesu. Sprzyja poznawaniu na nowo smaków, kolorów i zapachów jedzenia.

Uważam, że dzieciom należy pokazywać kuchnię od pozytywnej strony. Kuchnia to wielki plac zabaw, który ma multum możliwości i milion rzeczy do odkrycia. Przy okazji pozwala oswoić się z jedzeniem. Dajmy dzieciom na to szansę!

Bardzo leży mi na sercu problem marnowania jedzenia i tej tematyce poświęcam ostatnio coraz więcej uwagi, co też ma swoje odbicie w treści mojego bloga.

Zapraszam Cię do mojego świata. Usiądź, rozgość się i poczytaj, a potem ugotujmy coś razem! 🙂

Czym jeszcze się zajmuję?

Moja działalność poza blogiem również kręci się wokół kulinariów. Mam na swoim koncie jeden program tv i jedną książkę, obecnie pracuję nad kolejną. Oprócz tego na co dzień zajmuję się także marketingiem internetowym, produkcją video, strategią i opracowywaniem treści.

Jeśli masz pomysł na współpracę, napisz do mnie.

Kontakt: wiszniowka@wiszniowka.pl

Program „Niejadki i inne przypadki” TVP ABC – autorka scenariusza i prowadząca.

jak karmic dzieci by jadly chetnie i zdrowo

Książka „Jak karmić dzieci, by jadły chętnie i zdrowo”.

Obserwuj mnie na Instagramie

Pobierz bezpłatny mini e-book:

SZYBKIE I LEKKIE OBIADY NA LATO I WCZESNĄ JESIEŃ