Wydarzenia

Do zobaczenia na antenie TVP ABC :)

Dziś o 21.15 na antenie tvp abc będzie miał premierę mój program pt. “Niejadki i inne przypadki” – zapraszam, bądźcie ze mną!

 

Czolowka

Z zawodu jestem dziennikarką i wszystko, co dobre, zaczęło się  w moim życiu od pasji.

Jakiś czas temu zwolniłam obroty, by spędzać więcej czasu z dziećmi. Zaczęłam na nowo czerpać przyjemność z gotowania, blogowania, poszerzania wiedzy z zakresu żywienia, gotowania z dziećmi.. podążając za tym, co lubię robić i co mnie interesuje doszłam dziś do miejsca, w którym rozpoczynam kolejny etap. Dzięki telewizji tvp abc będziemy mogli widzieć się w każdy wtorkowy wieczór. Chcę Wam przedstawić fantastycznych ludzi: rodziców z małymi dziećmi, którzy borykają się z trudnościami związanymi z karmieniem. Ekspertów, którzy traktują swoją pracę jako pasję, a w dziecku widzą człowieka a nie kolejny “przypadek”. Wreszcie rodziców, którzypodpowiadają innym rodzicom, co zrobić, by zmienić coś w sposobie odżywiania całej rodziny.

Dlaczego powstał ten program? Bo zauważyłam, że większość z nas, rodziców, prędzej czy później napotyka na swej drodze problem, który związany jest z karmieniem dzieci: jedne nie chcą jeść, drugie jadłyby najchętniej tylko lody i żelki, inne zjedzą ewentualnie tylko suchą bułę. Są też i takie, które chcą jeść niemal non-stop. Jak sobie radzić? Gdzie szukać pomocy? Czasem szukamy po omacku, na własną rękę i bywa, że trafiamy do ludzi, którzy nie są kompetentni. Zanim do tego dojdziemy, mija sporo czasu i tracimy przy tym wiele nerwów, stresując też dzieci. Chcę przedstawić Wam kompetentnych i życiowych dietetyków, terapeutów karmienia, logopedów i psychologów, którzy potrafią udzielić konkretnych rad.

W programie będzie też gotowanie 🙂 Na końcu każdego odcinka przygotuję “coś na ząbek” dla najmłodszych. Danie będzie związane z tematem odcinka.

Mam nadzieję, że “Niejadki i inne przypadki” okażą się dla rodziców praktycznym zbiorem konkretnych rad.

Sprawicie mi wielki zaszczyt, oglądając ten program 🙂

Zapraszam też do śledzenia profilu programu na facebooku.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Natalia Wiszniewska

 

32

[instagram-feed]